MathFest2019.

Autor: Marina Kopjar, 14. 5. 2019.

Na 5. festivalu matematike Krapinsko–zagorske županije, koji se održao 17. travnja 2019. u Termama Tuhelj, sudjelovalo je 584 učenika, a među njima i učenici naše škole.

Ekipe učenika petih i šestih razreda postigle su rezultate:

• 4. MJESTO - ekipa RAVNALA: Marko Bošnjaković (6.), Tia Hranić (6.), Lovro Levanić (5.) i Lana Šćukanec (5.)
  • 16. MJESTO – ekipa MOĆ MATEMATIKE: Eleonora Kramer (6.), Ema Petković (6.), Bruno Puljević (5.), Maksim Tušek (5.)

Ekipe učenika sedmih i osmih razreda postigle su rezultate:

• 9. MJESTO – ekipa PATLIĐANI: Matej Nöthig (7.), Dorijan Ferenec (7.), Tara Fošnar (7.), Dominik Preložnjak (8.)
  • 38. MJESTO – ekipa SPIDERMANI 420: Magdalena Tot (7.), Lovro Savić (7.), Martin Samobor (7.), Luka Hacek (8.)

Na natjecanju teoretskog znanja iz matematike pomoću kviza Kahoot, već spomenuti učenici petih i šestih razreda, osvojili su prvo i drugo mjesto!

Mentori učenika su Snježana Huđek, Marina Kopjar i Nevenka Medvedović.

Djelić atmosfere s Festivala možete pogledati na linku: https://www.instagram.com/p/BwWYyWSHqfQ/?utm