"Klokan bez granica" 2019.

Autor: Marina Kopjar, 17. 5. 2019.

Međunarodno matematičko natjecanje „Klokan bez granica“ održano je 21. ožujka 2019. Sudjelovalo je ukupno 80 učenika iz naše škole, od drugog do osmog razreda. Konačno su stigli rezultati natjecanja!

Priznanja i nagrade uvijek dobiva 10% najbolje plasiranih učenika u Hrvatskoj, po svakoj dobnoj kategoriji. A naši su učenici postigli sjajne rezultate, te ih je čak 18 nagrađenih, tj. čak 22.5% učenika koji su pristupili natjecanju nalazi se na vrhu rang liste Hrvatske.

Nagrađeni učenici trećih razreda (kategorija LEPTIRIĆI):

• LUKA KRAMPAČ
  • DORIAN RADELIĆ
  • MATIJA NOVAK

Nagrađeni učenici četvrtih i petih razreda (kategorija ECOLIER):

• LANA ŠĆUKANEC
  • ZLATKA BARTOL GOLUBIĆ
  • LOVRO LEVANIĆ
  • DAVID ANTONČIĆ
  • BRUNO PULJEVIĆ
  • DAVID GRABAR
  • BELA BEJUK
  • MAKSIM TUŠEK

Nagrađeni učenici šestih i sedmih razreda (kategorija BENJAMIN):

• DORIJAN FERENEC
  • MARKO BOŠNJAKOVIĆ
  • MATEJ NÖTHIG
  • FILIP GRABAR
  • TARA FOŠNAR
  • MATEJ STOČKO

Nagrađeni učenik osmog razreda (kategorija CADET):

• JAKOB TERSTENJAK

Čestitke svim navedenim učenicima na sjajnom rezultatu, a posebno su se iskazali Luka Krampač i Dorijan Ferenec koji su postigli maksimalan broj bodova. Čekamo da poštom stignu priznanja i nagrade za navedene učenike.

Broj postignutih bodova i plasman svih učenika koji su sudjelovali na natjecanju možete vidjeti na stranici http://www.matematika.hr/klokan/2019