Financiranje troškova liječničkih pregleda za deficitarna zanimanja.

Autor: Vesna Foršek, 12. 6. 2019.

U prilogu se nalazi dopis namijenjen učenicima završnih 8. razreda kao i njihovim razrednicima i roditeljima, a vezano uz financiranje troškova liječničkih pregleda za deficitarna  zanimanja.

Naime, kao i svake  godine Hrvatski zavod za zapošljavanje Regionalni ured Varaždin  utvrđuje listu deficitarnih zanimanja za koja snosi troškove liječničkog pregleda u svrhu dobivanja liječničke svjedodžbe medicine rada.

Napominjemo da se liječnički pregledi provode samo za zanimanja koja su navedena u dopisu.Učenici koji se upišu u jedno od navedenih  deficitarnih zanimanja, ukoliko žele koristiti navedeno pravo mogu se  javiti u Hrvatski zavod za zapošljavanje  Regionalni ured  Varaždin  Trenkova ulica 56. soba 13 ili 14. I kat  osobno ili  na broj telefona 401- 512, 401-513.

Za sva ostala obrtnička  zanimanja učenici obavljaju  liječnički pregled u ambulantama medicine rada u našoj županiji.

HZZ_RU_Varazdin.pdf (63.07 KB)