„Pokretači budućnosti“ – novi Erasmus+ KA1 projekt

Autor: Jelena Portner, 10. 9. 2019.

„Pokretači budućnosti“  najnoviji je dvogodišnji projekt odobren od strane Agencije za mobilnost i projekte Europske unije I. osnovnoj školi Varaždin. Usmjeren je na unapređenje kompetencija učitelja i stručnih suradnika u radu s darovitim učenicima.

Škola će poslati pet sudionika na različite mobilnosti gdje će imati priliku upoznati se s novim načinima rada, steći nove kompetencije te ostvariti međunarodnu suradnju.

Dodatnim usavršavanjem djelatnici škole pridonijet će kvaliteti obrazovanja darovitih učenika, nastojati senzibilizirati zajednicu o važnosti rada s darovitim učenicima te pridonijeti kvaliteti rada škole.

Uz voditeljicu projekta psihologinju Jelenu Portner projektni tim činit će učiteljice/učitelji razredne i predmetne nastave, a sve projektne aktivnosti pratit će ravnateljica Karmen Hans – Jalšovec.