> eTwinning
eTwinning

je zajednica škola u Europi. Putem eTwinning platforme članovi mogu komunicirati, surađivati, razvijati projekte, razmjenjivati znanja i iskustva te postati dijelom najzanimljivije obrazovne zajednice u Europi. eTwinning se uspješno integrirao u Erasmus+, program Europske unije u području obrazovanja, osposobljavanja, mladih i sporta.

eTwinning

Kodeks ponašanja

Mole se svi učitelji i učenici da prije uključivanja u projekte prouče Pravila za eTwinnere  koja nam pomažu da eTwinning ostane siguran i zabavan.

Uspješno provedeni eTwinning projekti

Autor: Tamara Ređep, 11. 9. 2022.

Učiteljica informatike mr.sc. Tamara Ređep za svoj osobni angažman na eTwinning projektima provedenim tijekom školske godine 2021./2022. nagrađena je s četiri Nacionalne oznake kvalitete (Quality Label) koje dodjeljuje Agencija za mobilnost i programe EU, što je ujedno i najveći mogući broj dobivenih eTwinning oznaka kvalitete po nastavniku. Nacionalna oznaka kvalitete dodjeljuje se učiteljima koji su surađivali na izvrsnim eTwinningovim projektima i znači da je projekt dosegnuo određenu razinu kvalitete u njihovoj zemlji.

Tri projekta “Rastimo zajedno 2 / Let’s grow together 2”, “Financial literacy / Financijska pismenost" i „Safer Internet Day 2022” provedena su u sklopu nastave Informatike, dok su u eTwinning projektu „Vseživljenske veščine“ sudjelovali učenici koji su bili uključeni u istoimeni Erasmus+ projekt.