> 4. razred

Terenska nastava učenika IV. razreda - ZAGREB

Autor: Draženka Kolonić, 2. 10. 2012.

U četvrtak, 27.rujna 2012.godine učenici 4.a, 4.b i 4.c  razreda  posjetili su Zagreb. Utvrdili smo znanja stečena na satovima prirode i društva.

Putem do Zagreba  saznali smo dosta detalja i podataka vezanih uz Zagreb koje nam je ispričala turistička voditeljica koja je putovala s nama. U Zagrebu smo obišli sve važnije znamenitosti- katedralu, Trg bana Jelačića, Gornji grad, Markov trg, Ilicu,tržnicu Dolac, vozili se uspinjačom...Nakon ručka sudjelovali smo u radionici «Svi smo naj» u Zoološkom vrtu. Naučili smo na primjerima životinja  da je svatko po nečemu poseban i u nečemu «naj». Razgledali smo cijeli ZOO i bilo nam je lijepo!